Moto Novinky

Novinka Marushin: RS3

20. 05. 2022

Představujeme novou modelovou řadu integrálních přileb Marushin

Marushin na novém eshopu

16. 02. 2022

Přilby Marushin můžete zakoupit také na našem novém eshopu

Vánoční otevírací doba

17. 12. 2021

Blíží se čas vánočních svátků, proto bychom Vás rádi informovali o otevírací době.

Zobrazit všechny aktuality

 

Nejčtenější

Nová enduro přilba Marushin

(přečteno: 6637x)

Marushin 999 RS ET Carat

(přečteno: 6474x)

Přilby Marushin 222 na skútry

(přečteno: 5288x)

Marushin opět obstál v SHARPu

(přečteno: 5061x)

M401S se sluneční clonou

(přečteno: 4150x)

Novinka Marushin: RS3

20. 05. 2022

Novinka v řadě Marushin je určená čistě pro sportovní jízdu. Na přilbě RS3 záměrně nenajdete nadbytečné funkce jako sluneční clonu a místo toho se plně soustředí na čistou funkčnost, kdy pozornost byla soustředěna na nízkou váhu a aerodynamiku. Super lehká RS3 poskytuje vše, co pro sportovní vyžití na motocyklu potřebujete.

 

 

Materiál: Nově vyvinutá, aerodynamicky optimalizovaná skořepina přilby dvou velikostech vyrobená ze sklolaminátových vláken z extrémně lehké a přitom velmi pevné směsi materiálů.

Ventilace: Kompletně přepracované větrání a optimalizované ventilační tunely umožňují proudění vzduchu do helmy přes více vstupů a výstupů. Veškeré ovládání ventilací lze snadno používat s rukavicemi.

Interiér: Vnitřní výstelky Marushin®-Cool se zlepšenou absorpcí vlhkosti a rychlejším schnutím pro příjemné pohodlí při nošení účinně snižuje tvorbu bakterií nebo vzniku pachů. Výstelky lze snadno vyjmout a prát. 100% polyester. Nově vyvinutý spodní límec zajišťují dokonalou stabilitu při vysoké rychlosti. Výstelky jsou navrženy tak, aby vaše brýle mohly být snadno nasazeny.

 

Hledí: Dodáváno s hledím v čirém provedení. Ochrana proti poškrábání, připrava na Pinlock®. Hledí vyměnitelné bez použití nářadí.

Hmotnost: 1,290 g (+/- 50 g)

Zapínání: Dvojité-D kroužky - Vždy dokonale přizpůsobivé a snadno použitelné a maximálně spolehlivé. Pro sportovní účely neexistuje žádná jiná alternativa, vyžadováno na okruzích.


CENA RS3 TECHNO : 5990 Kč

CENA RS3 SAMURAI: 5490 Kč

MARUSHIN RS3 TECHNO 

Objednat můžete ZDE

RS3 SAMURAI

Objednat můžete ZDE